Datum a čas konání: 27.4.2024 17:00
Místo: UT Paseky

Přípravné utkání mužů : SK Zlín 1931 - FK Lhota 2:1 (2:1)

Přípravné utkání mužů : SK Zlín 1931 - FK Lhota  2:1 (2:1)

Celý únor polykalo pasecké áčko náročné tréninkové dávky, aby se v poslední únorovou neděli postavilo k prvnímu přátelskému zápasu, ke kterému jsme si pozvali Lhotu u Malenovic jenž hraje I.B třídu.

Skrze různé absence chybělo hned pět hráčů, ale i tak měl trenér Novotný k dispozici 14 hráčů. Zápas jsme začali aktivně a hned v 11. minutě jsme se dostali do vedení, když Honza Hořák vyslal fantastickou přihrávku na Adama Novosada, který se v koncovce nemýlil. Vstřelený gól nás určitě neuspokojil a nadále jsme kontrolovali míč a hledali skuliny v hostující obraně. To se podařilo v 21. minutě. Zahrávali jsme rohový kop, který si našel na zadní tyči Pavel Kolařík a jeho střelu zastavila až síť. Nadále jsem diktovali tempo hry a soupeře jsme k ničemu vážnému nepouštěli. Bohužel jsme ke konci poločasu polevili, čehož soupeř využil a po naší chybě na pravé straně se jeden z hostujících hráčů prosadil.

Ve druhé půli se hra vyrovnala a soupeř začal vystrkovat růžky. Ale finální fáze mu moc nešla a ani nám se nedařilo dostat do nějaké větší šance. Oživení do naší hry vnesl Adam Hrazdira, ovšem jeho kličkované končily na hostující obraně. Zaznamenali jsme i pár střel ze střední vzdálenosti, ale k nějakému vážnému ohrožení nedošlo. Čím víc plynul čas, tím víc bylo vidět, jak hráčům na obou stranách docházely síly. I tak jsme ještě zkoušeli náš hubený náskok zvýšit, ovšem obešlo se to bez gólového efektu. Kdo však zaznamenal efektivní zásah do hry byl hlavní rozhodčí, jenž za pomoci své píšťalky ukončil naše první přátelské utkání před odvetnou částí Okresního přeboru.

Další přátelské utkání se uskuteční v neděli 3. 3. kdy přivítáme od 10:00h. tým z Lůžkovic.