Datum a čas konání: 27.4.2024 17:00
Místo: UT Paseky

Přípravné utkání mužů SK Zlín 1931 - TJ FS Napajedla B 7:0 (3:0)

Přípravné utkání mužů SK Zlín 1931 - TJ FS Napajedla B   7:0 (3:0)
Poslední zápas zimní přípravy odehrál pasecký A tým proti B týmu TJ FS Napajedla. Po výhrách nad soupeři z 1.B třídy ( Lhota u Malenovic 2:1, Lužkovice 6:0 a Veselá 3:1 ) byl hlad po dalším vítězném korálku. Náš tým byl až na absenci Pavla Kolaříka kompletní a na lavce sedělo až 6 připravených borců.

Hned úvod zápasu znamenal náš první útok a rovnou zásah do černého. Lukáš Smrčka dostal nádherný balon za obranu a moc dobře věděl, jak s danou situací naložit. Byli jsme při chuti z čehož pramenily rohové kopy a tlak na branku. Změna skóre na sebe nenechala dlouho čekat a postaral se o ni Adam Novosad. Převzal na své pravé straně balon a i s ním se vydal na prohlídku vápna. Obrana byla více než benevolentní a tak náš křídelník uklidil balon k tyči. I v další gólové situaci měla nohy naše vlasatá osmnáctka. Tentokrát z levé strany poslal míč do vápna, kde si jej našel Alda Langr a naše vedení už bylo o tři branky. Hosté zbraně neskládali, ale jejich ofenzivní akce měli jepičí život.

Do druhé půle se sestava obměnila, ale útočná filozofie zůstala. Hned 47. minuta nabídla přímý kop ze skoro 40 metrů. Postavil se k němu Lukáš Cetkovský a pravá tyčka se po té ráně musela třepat hodně dlouho. O chvilku později narazili v rozmezí několika vteřin na obranný blok Petr Žalek s Radkem Machů, aby z jejich snahy vytěžil Patrik Hlobil jen zakončení do tyče. Na další gól se ale dlouho čekat nemuselo. Na hranici ofsajdu převzal míč Filip Hrazdira, který se zbavil obránce, vyhnul se i vyběhnutému brankáři a dal na 4:0. Asi nejhezčí moment zápasu nabídla 72. minuta. Parádně kopnutý roh Denise Zedníka zarazil do sítě hlavou Lukáš Cetkovský. Po této akci vystrčili své útočné růžky i hosté a do zápasu se tak zapojil i Petr Kupka. Šance i následné rohy Pasekáři odvrátili a naopak v samém závěru ještě dvakrát udeřili. První zásah si připsal novic v našem dresu Peťa Takáč a na konečných 7:0 uzavřel zápasové skóre Lukáš Smrčka.

Přípravné zápasy jsou za námi a víc než vítězství těší fakt, že se nikdo nezranil a tak do jarních odvet vstoupíme v plné síle. Jarní část Okresního přeboru zahajujeme v neděli 24. 3., kdy zajíždíme na hřiště SK Jasenná. Přijeďte nás podpořit, výkop je v 15:00h.