Víkendová přípravná utkání

Výsledkový servis přípravných utkání našich týmů 4.3. - 5.3....

A tým:

• SK Zlín 1931 - SK Jaroslavice  4 : 3  ( 1 : 2 )

K dalšímu přípravnému utkání si náš A tým pozval na Paseky soupeře hrající 1.B třídu a to SK Jaroslavice. Od první půle se hrál kvalitní fotbal,kdy hlavně soupeř hrozil rychlými kontry po stranách a také díky tomu opanoval první poločas.Ovšem do druhého poločasu vstoupili naši borci ve větším tempu,aktivnějším presinku a získali tím více míč na své kopačky... postupně si vytvořili uzemní převahu a krásnými golovými kombinacemi výsledek utkání otočili na svou stranu.V závěru se sice hráči Jaroslavic hnali k vyrovnání ,ale naši borci nakonec udrželi zaslouženou výhru nad kvalitním soupeřem. Potěšující je i výkon našich dorostenců,jenž nastoupili do utkání.                                                 O branky našeho týmu se postarali : Novosad,Cetkovský,Zedník,Macík.

Dorost:

• SK Zlín 1931 - FK Příluky  7 : 0  ( 4 : 0 )

V sobotu přivítal náš dorost v dalším přípravném utkání tým FK Příluky, který přijel v okleštěné sestavě. Na průběhu utkání to bylo i znát, kdy naši kluci vzali otěže utkání od začátku do svých rukou a postupem času si vypracovali spoustu brankových příležitostí. Konečný výsledek byl 7:0 pro domácí borce, kdy branky padaly, jak po hezkých akcích, tak i standartních situacích,což je potěšující ... V dalším týdnu kluky čekají opět 2 přípravné zápasy, kdy ve čtvrtek hostí dorost Hvozdné a v sobotu Louky.

Starší žáci:

• FC Zlín B - SFK ELKO Holešov    11 : 1  ( 5 : 0 )

Starší žáci sehráli své další přípravné utkání na pasecké umělce s týmem Holešova a i když soupeř i díky výškové převaze ze začátku dlouhými nákopy nepříjemně větral naši obranu,postupem času se projevila větší kvalita v kombinační hře našich kluků a s narůstajícími gólovými příležitostmi,přicházeli i branky.Kluci si vyzkoušeli hru do zatažené obrany,což je v soutěži bude několikrát čekat.Ke cti soupeře nutno uvést,že utkání nevzdali ani za rozhodnutého stavu a utkání mělo náboj až do konce.

Mladší žáci:

• FK Nový Jičín - FC Zlín B    3 : 6  ( 1 : 1 , 0 : 2 , 2 : 3  )

Mladší žáci v sobotu vyrazili ke kvalitnímu soupeři kategorie U13 z Nového Jičína, který se pohybuje v nejvyšších patrech krajského přeboru Moravskoslezského kraje. Utkání se hrálo ve formátu 7+1 v netradičním časovém rozsahu 3x30 min. V první části zápasu byla hra vyrovnaná s šancemi na obou stranách a důrazný a silový soupeř nám činil problémy v rozehrávce a v obranné fázi. Od druhé poloviny zápasu ale již naši kluci převzali iniciativu, a přestože soupeř dorovnal průběžné skóre, tak jsme si díky své aktivitě a kombinační hrou začali postupně připravovat řadu brankových příležitostí, které se dařilo proměňovat a utkání jsme tak nakonec dovedli do zaslouženého vítězství.