Archiv mladší žáci

KRAJSKÝ PŘEBOR JARO 2019:

NE: 7.4 11:15   Bojkovice : Zlín B   1:2  (0:1)   Dalajka

SO: 13.4 9:30  Rožnov PR : Zlín B  1:2 (0:1)  Charjušev, Schlimbach

SO: 20.4. 11:15 ZlínB : Kunovice   3:1 (1:0)  Poulík 2, Schlimbach

SO: 27.4. 11:15 Slavičín :ZlínB       3:5 (2:4)  Šimek,  Dědek,  Pacík, Šimara

SO:  4.5 11:15  ZlínB : Uh.Brod      2:0 (2:0) Stříteský , Šimek

SO: 11.5  11:15  Val.Klobouky : ZlínB   2:1 (1:0)  Dočkal

SO: 25.5 11:15  ZlínB: Slušovice   8:2(2:1)  Poulík 3, Dočkal 2,Šimek, Havrlant,Dalajka

SO: 1.6  11:15 V.Otrokovice : Zlín.B  2:6 (1:1) Schlimbach 3,Havrlant, Pastyřík, Křížka(OG)

SO: 8.6 11:15 Zlín.B : Staré Město

SO: 15.6 11:15 Baťov: ZlínB

 

KRAJSKÝ PŘEBOR PODZIM 2018

SO   25.8.    11:15    BOJKOVICE-ZLÍN”B”     4:1 (2:0)  ŠIMARA 2,ŠIFTAŘ, POULÍK
SO   1.9.      11:15    ZLÍN”B”-ROŽNOV P.R.    2:5(0:1)    NOVÁK , ŠIFTAŘ
SO   8.9.      11:15    KUNOVICE-ZLÍN”B”       1:2P  (1:1)  ŠIMEK
SO   15.9.    11:15    ZLÍN”B”-SLAVIČÍN           7:0  (3:0)  ŠIMARA 2, KIRSCHNER, HUBÁČEK,                                                                                                             HUBINKA, SCHLIMBACH
SO   22.9.    11:15    UH.BROD-ZLÍN“B“             3:1 (2:0) GARAJA
SO   29.9.    11:15    ZLÍN“B„-VAL.KLOBOUKY 8:4(3:2) ŠIMARA 4, SLONČÍK, STŘÍTESKÝ,                                                                                                              DALAJKA, BRÁZDA
SO   13.10.  11:15    SLUŠOVICE-ZLÍN“B“        0:2 (0:1) ŠIMARA 2
SO   20.10.  11:15    ZLÍN“B“-VIKTORIA OTR. 5:0 (3:0) ŠIFTAŘ, DALAJKA, KHALIL ,ŠIMEK,                                                                                                            SCHLIMBACH
SO   27.10.  11:15    STARÉ MĚSTO-ZLÍN“B“   1:3 (1:1)  STŘÍTESKÝ 3
SO   3.11.    11:15    ZLÍN“B“-BAŤOV                  7:1 (2:0)  ŠIMEK ,POULÍK, NOVÁK, ČELŮSTKA,                                                                                                                                                    DALAJKA, HAVRLANT
SEZONA 2017/2018 – Jaro:
SO:  7.4. 11:15    Louky– Zlín“B“                            0:2 (0:2)   Michalík, Šimek
SO: 14.5 11:15  – Zlín“B“ – Štítná nad Vláří          7:0 (1:0) Januš 3, Korvasová, Maliňák,                                                                                                             Kirschner, Šimek
SO: 21.4  11:15 – Viktoria Otrokovice :  Zlín“B“  1:10  (1:4)Januš 3,Janeček 2, Korvasová,                                                                                                           Havrlant, Podhajský, Střítecký
SO: 28.4 11:15  – Zlín“B“-Val. Klobouky            7:2 (4:2) Januš4 , Havrlant, Korvasová,                                                                                                           Hodulák,
SO: 5.5 11:15   – Holešov : Zlín“B“                        1:8 (0:1) Januš 4, Korvasová 2,                                                                                                                         Havrlant,  Slezák
SO: 12.5 11:15- Zlín“B“  Rožnov p. Radhoštěm : 1:7 (0:2)  Janeček
SO: 19.5 11:15   -Baťov :Zlín“B“ :   4:13  (2:7) Branky:Janeček 2, Korvasová 2,Maliňák 2,                                                                      Slezák 2,  Schlimbach 2, Januš, Havrlant, Stříteský
SO:26.05 11:15  – Uh. Brod:Zlín“B“ 3:2    (2:1)   Branky : Konečný, Šiftař
SO: 2.6  11:15   –  Zlín“B“  :  Slavičín  4:13 (4:1)  Branky : Michalík 3, Maliňák, Slezák, Dočkal
  SEZONA 2017/2018 – podzim:

SO      2.9.  11:15      Zlín“B“ – Viktoria Otrokovice               6:4
SO      9.9.  11:15      Valašské Klobouky – Zlín“B“               7:0
ÚT    12.9.  17:45      Zlín“B“ – Louky                                   2:7
SO    16.9.  11:15      Zlín“B“ – Holešov                                2:4
SO    23.9.  11:15      Rožnov p. Radhoštěm – Zlín“B“           1:2
ČT     28.9. 11:15      Štítná nad. Vláří – Zlín“B“                   1:0 p
SO    30.9.  11:15      Zlín“B“ – Baťov                                   1:5
SO    7.10.  11:15      Zlín“B“ – Uherský Brod                       2:6
SO  14.10.  11:15      Slavičín – Zlín“B“                                6:3
SO  21.10.  11:15      Zlín“B“ – Staré Město                         3:4p
SO  28.10.  11:15      Kunovice – Zlín“B“                             0:1