4. 9. 2015 (Martin Jedlička)

V neděli v 16:30 budem po páté v řadě podporovat náš tým na soupeřově hřišti, v Pohořelicích. Trochu nás mrzí, že se ještě nehrálo u nás, ale zároveň je to pro všechny výzva. Snad se problém s šatnama brzo vyřeší. Až se bude hrát poprvé doma, chtěli bysme udělat nějaké choreo. Čtyři vítězství? To je parádní start do sezóny i nejlepší pozvánka pro všechny příznivce klubu. Kdo máte čas a chuť, dojeďte podpořit naše hráče.

22. 8. 2015 (Zdeněk Šnek)

V neděli hrají Paseky v krásném prostředí v blízkém Kostelci v 17:30. Kdo by chtěl kluky podpořit, může se tam dostat i pomocí MHD. 16:29 jede 33ka od Šnečka, anebo 16:32 8ka z Kocandy. Přestup na Školní, odkud jede 16:54 36ka do Kostelce, vysedá se na zastávce Kostelec – U pomníku. Odtud je to pár minut pěšky k hřišti.Tímto busem by měla jet i většina fanoušku budeme rádi když nám dojedete pomoct klukům vytvořit domácí atmosféru.

7. 8. 2015 (Martin Jedlička)

Celý pasecký kotel je na další ročník natěšený. V posledních týdnech nám dělají radost výsledky fotbalového Zlína a doufáme, že hráči Pasek budou taky úspěšní. Nekompromisní cíle trenéra Tunyse k dalšímu postupu do Okresního přeboru jen schvalujeme. Myslím, že náš tým má na postup.

Pro náš fanklub začíná 4. ročník. Po těch letech se budeme prvně vracet na hřiště, které jsme již navštívili. Předchozí roky díky jiným skupinám nebo soutěži jsme poznávali jen nové místa. Dá nám to výhodu v možnosti našich příprav třeba nějakého chorea na zápasy s využitím znalosti místního prostředí. Když si vzpomenu na minulý zápas na Žlutavě, tak hned vidím jejich děti, jak se snažili reagovat na naše povzbuzování svým fanděním a mlácením do jejich bubnu. Tehdy to byl pro Zdeňu Šneka zlom – buben musí být!

Na Žlutavu nás pojede kluky podpořit jen pár lidí. Velká část kotle jede na společnou dovolenou na Bystřičku, kterou organizuje velká Šnečí rodina. Pár jedinců možná navštíví jiný fotbalový svátek, a to zápas Sparty se Zlínem. Nicméně všichni nepřítomní na Žlutavách budou na dálku držet našim hráčům palce a věřit v 3 body.

22. 9. 2014 Příspěvek na webu Supporters.cz

Blog fanoušků: SK Zlín 1931 – 1. FC Neubuz

Bitva o čelo nejnižší fotbalové soutěže pohledem fanoušků

Blog fanoušků Supporters.czNa tento hektický zápas o lídra tabulky se těšíme celý týden, a tak jsme si řekli, že nachystáme po delší době zase nějaké choreo, kterým jsme se prezentovali na začátku zápasu a k tomu jsme odpálili dvě menší fontánky do ruky. Choreo nadchlo jak naše hráče, tak i hosty pobavilo. Náš support byl skvělý, až bych řekl nad moje očekávání. Fandí se po celý zápas a snad jsem ani nezaznamenal hluchého místa. Takže bych chtěl všechny pochválit 😀 a hlavně první dvě řady našeho sektoru byly naprosto neúnavné. Čím víc se krátil hrací čas, tím víc se fandilo chvílemi až fanaticky.

Po skončení zápasu byl stav nerozhodný a tudíž se přistupovalo na penalty, o kterých snad nikdo z nás nepochyboval, že bychom je nevyhráli. Penalty se povedly a tudíž mohla začít naše pyrošou v podání 4 dýmovnic žlutá, modrá a 2 oranžové, mnoho ohňů a stroboskopů – no slušný dýmeček na naše poměry 😀 samozřejmě proběhla i děkovačka s hráči a vítězné kolečko s vlajkou kolem hřiště.

HOSTÉ:
Poprvé k nám dorazili i fans hostí, na jejich stránkách jsme vyčetli, že se k nám chystají vypravit autobus, a tak jsme byli plní očekávání a natěšení no snad jsme i měli obavy, že by nám mohli zabrat tribunu. Autobus opravdu dorazil, ale z mého pohledu nebyl zcela zaplněn. Po vystoupení hostů z autobusu byly jejich výrazy pobavující. Asi nečekaly, tak velký kotel domácích.

Hosté se tedy usazují na lavičky vedle tribuny i s bubnem a novými tričky, které si zřejmě připravili až na nás, prezentovali se i šálama a jednou vlajkou. O poločase odpalují jednu vtipnou dýmovničku (snad vlastní výroby :-D) co se týče hlasivek, tak na nás neměli v žádném případě navíc nepochopím na co měly sebou megafon, ze kterého byla slyšet jen siréna. S mírným deštěm se jejich kotlík rozdělil, kdy polovina utekla na střídačku hostů 😀 a tak už od nich nefandil nikdo. Na konci zápasu se prezentují až velkou bílou dýmovnicí.

Za zmínku jistě stojí, že nás od nich před náš sektor chodil jeden balík provokovat. Budil dojem typického vesnického Bohuša, a když před penaltami vtrhl na hrací plochu 😀 tak byl pořadatelem vyveden 😀

ZÁPAS:
Zápas podzimu, boj o první místo. Každý měl pro tento zápas svoje pojmenování.
Na hřiště Pasek zavítal soupeř z Neubuzi. Že je to boj o první místo, to nikoho nenechalo na pochybách už před začátkem zápasu ! Soupeře přijel podpořit plným autobus fanoušků, náš kotel nabíral na síle a počtech a atmosféra houstla. Tuto kulisu nenarušil ani lehký déšť v průběhu druhého poločasu.

Výsledková tabule na konci zápasu ukazovala skóre 2:2 a tak po devadesáti minutách totálního nasazení přišly penalty a pro diváky tak maximální dávka napětí až do konce.

Penalty naši hráči vyhráli 4:3, a tak se zaslouženě mohli radovat z vítězství a ze zisku 2 bodů.
V tabulce jsou si oba týmy bodově rovni.

Comments

133