Turnaj Němčice nad Hanou

V sobotu 4.11.2017 se naše mladší přípravka zúčastnila turnaje v Němčicích nad Hanou. zde jsme se setkali s týmy z Olomouce, vyškova, prešov, kroměříže  a domácího týmu z olšan.

Na turnaj byli nominovaní hlavně kluci narození 2009 a doplněni o kluky ročník 2010.

Nominovaní kluci: Pompa Lukáš, Světlík Dominik, Dalajka Jakub, Hlavňovský Vojta, Kudláček Vojta, Barbořík Tomáš, Čížek Adam, Bartošák Vojta, Kadlčák Adam

Zápas č.1  SK Zlín 1931 – HS Kroměříž   3:1 

Do prvního zápasu kluci vletěli hladoví a hned od úvodní minuty zatlačili soupeře na jeho polovinu. Hlavně Vojta Kudláček ukazoval velkou chuť vstřelit gól, což se mu v zápase podařilo hned 2x. Po celýzápas jsme kontrolovali hru a dokonce zápasu jsme vstřelili ještě jednu branku. Ke konci zápasu naše soutředění polevilo a kluci z Kroměříže nám vstřelili branku 

Branky: Kudláček 2x, Barbořík 

 

Zápas č.2 SK Zlín 1931 – FAMT Prešov 2009   1:0 

K druhému zápasu kluci nastoupili proti klukům ze Slovenska, mužtvo bylo poskládané z kluků narozených 2009. Takže nás čekal velmi tuhý boj. Zápas byl velmi vyrovnaný, soupeř měl menší převahu po celou dobu utkání. Přibližně 4 minuty před koncem se nám podařil rychlý protiútok ze kterého Tomáš Barbořík vstřelil jediní gól utkání. 

Branky: Barbořík 

 

Zápas č.3  SK Zlín 1931 – SK sigma Olomouc červená   3:2

V dalším utkání jsme nastoupili proti jednomu ze dvou týmů z Olomouce. Tohle utkání bylo velmi napínavé a vyrovnané. Padlo dost gólů a bylo vidět velké množství útočných akcích na obou stranách. Nakonec kluci dokázali vstřelit o jeden gól více než soupeř. Hlavně gól Vojty Hlavňovského byl velmi povedený a nádherný (střela bez přípravy z pravé strany brány přesně pod dřevno).

Branky: Čížek 2x, Hlavnovský

 

Zápas č.4   SK Zlín 1931 – TJ Sokol Olšany  1:2

Do čtvrtého zápasu naši kluci nastupovali velmi sebejistí a s pocitem ,že tohle utkání se vyhraje samo. Soupeř v utkání ukázal větší bojovnost, odhodlání a chuť po vítězství. Tak naši hráči byli úplně mimo. Ve všech soubojích byli pozdě a nedůrazní, odehráli nejhorší utkání na turnaji a po zásluze prohráli s domácím týmem úplně zaslouženě.

Branky: Bartošák 

 

Zápas č.5  SK Zlín 1931 – MFK Vyškov  1:3 

Po předchozí prohře kluky čekalo další těžké utkání proti klukům z Vyškova, kteří zatím procházeli turnajem bez ztráty bodu a inkasovaného gólu. Naši kluci soupeře hodně trápili a celkem dlouho trvalo než jsme inkasovali. Všichni kluci, kteří nastoupili v utkání tak podali bojovný výkon a snažili se ze všech sil proti klukům, kteří byli postavou velmi vyspělí. Nakonec jsme byli jediný tým, který dokázal na turnaji klukům z Vyškova vstřelit branku.

Branky: Kadlčák 

 

Zápas č.6   SK Zlín 1931 – FAMT Prešov 2010   2:0

Do předposledního utkání jsem nastoupily proti týmu který ukazoval na turnaji velkou bojovnost i přesto, že se jim nedařilo utkání vyhrávat. Naši kluci měli absolutní převahu a náš golman Domink Světlík  se velmi nudil. Velkou převahu jsme nedokázali zužitkovat na vstřelení více branek než jen dva úspěšné zásahy.

Branky: Hlavňovský, Kudláček 

Zápas č.7 SK Zlín 1931 – SK sigma Olomouc modrá  2:2

Do posledního zápasu celého turnaje jsme vstupovali s vědomím, že se hraje o celkové 3 místo v tabulce. Na klucích se ze začátku projevila únava a stres. Soupeř nás zatlačil do obrany a brzo jsme inkasovali dvě branky. Ale kluci se nevzdali a v druhé polovině utkání se zvedli, zabojovali a vstřelili soupeřovému golmanovi (později vyhlášen nej. golman turnaje) dvě branky, které znamenaly vyrovnání. Hlavně druhá branka, která přišla minutu před koncem byla z našeho pohledu velmi důležitá jelikož znamenala, že naši kluci obsadili 3 místo na turnaji.

Branky: Bartošák 2x

Celkové umístění – 3 místo 

Takže kluci se celkově umístili na třetím místě. za vítězným týmem z Vyškova a za druhým týmem z Olšan.

Celkoví souhrn turnaje:

Celkový projev týmu byl celkem dobrý (pořád máme kde se zlepšit). Jednotlivé výkony kluků, velmi mě překvapil Tomáš Barbořík naopak mě mírně zklamal Kuba Dalajka.

Na závěr bych moc poděkoval rodičům a dalším rodinným příslušníkům, kteří povzbuzovali kluky na turnaji. Děkuji a těším se na další společný turnaj.