Porážku 2:0 si z Březnice odvezli hráči paseckého A-týmu. Na půdě soupeře z čelních míst tabulky si dokázali vypracovat větší brankové příležitosti pouze v první půli, zatímco domácí mohli kromě dvou branek přidat nejméně dvě další. Žluto-modrým dělaly problémy kromě fyzicky lépe vybavených hráčů soupeře také vítr a nerovný terén úzkého hřiště.

Již v prvních dvaceti minutách musel pasecký brankář Švec zlikvidovat dvě velké příležitosti. Při první z nich už jej míč odražený od jeho paty překonal a mířil do brány, gólman se však dokázal ještě natáhnout a balón odvrátit na roh. Podruhé zneškodnil ostrý pokus soupeře včasným výběhem. Na opačné straně se předvedl ostrou střelou z větší vzdálenosti Aleš Langr, domácí brankář ovšem ránu kryl. Naopak s nepříjemnou přízemní střelou Denise Zedníka musel vypomáhat odkopem i obránce. Březnice ve 39. minutě otevřela skóre, když Luboš Hamerník proměnil nařízenou penaltu.

Ve druhé půli se Pasekáři mezi tři tyče netrefovali. Několik akcí skončilo palbou mimo či ještě před finální přihrávkou. Domácím se podařilo zvýšit v 53. minutě. Po přímém kopu ze třiceti metrů proletěl míč na velkém vápně chumlem hráčů a Švec jej uprostřed brány nedokázal zkrotit. Pavel Daníček už měl poté snadnou práci při dorážce do odkryté brány.

Po čtrnácti kolech figuruje SK Zlín 1931 na deváté příčce, čtyři body před jedenáctou Nedašovou Lhotou, příštím soupeřem Pasekářů. Utkání se odehraje v neděli 2. dubna od 15:30 na nové umělé trávě na Vršavě.

Sestava: Švec – Pecník, (86. Kopečný M.), Josefík, Krčmář, Machů – Zedník, Štěpánek, Langr, Vicherek (46. Kostka) – Talaš (68. Hanulík), Štěpaník / Ryška