První zápasovou výhru si v tomto roce připsali hráči A-týmu SK Zlín 1931. Sice jen v úvodním přátelském utkání proti Doubravám, ale i to se počítá. V každém poločase soupeři vstřelili po jednom gólu, a tak vyhráli 2:0. Na složení i výkonech obou týmů se podepsala dlouhá zimní přestávka, i tak si ale dokázaly vytvořit několik slibných i pohledných šancí.

Lépe je dokázali využít domácí. V prvním poločase skóre otevřel z pozice útočníka Marek Slovák. Stal se tak prvním gólovým střelcem paseckého týmu v roce 2015. Po změně stran pasečtí vedení navýšili. „Druhý gól dal svým klasickým způsobem Denis Zedník. Utekl všem, obešel gólmana a střílel do prázdné branky,“ popsal situaci člen domácího fanklubu Martin „Šebesta“ Jedlička.

Příští přípravný zápas čeká hráče A-týmu v neděli 22. března. Od 15 hodin budou na vlastním hřišti hrát proti Kostelci z III. třídy skupiny A, kterou tým pod starým názvem hrál ještě v minulé sezóně. Soupeř je v soutěži momentálně na třetím místě, proto by tato prověrka měla více napovědět, nakolik musejí pasečtí zapracovat na své hře.