Šestnácté a sedmnácté kolo přineslo pro pasecký A-tým dvě vítězství v poměru 4:2. Nejprve 9. dubna zvítězili na hřišti Březůvek a o týden později v náhradním působišti na novém hřišti na Vršavě zdolali v malém derby Louky.

Domácí utkání se pro Pasekáře od začátku vyvíjelo velmi dobře. Už v první minutě se s přispěním hostujícího brankáře dostali do vedení. Do poločasu navíc vedení zvýšili Denis Zedník a Radek Machů, a do šaten se tak šlo za stavu 3:0 pro domácí.

Ve druhé půli se pasecký gólostroj zasekl a naopak hosté využili polevení ke snížení až na 3:2. Více branek se naštěstí Loukám vstřelit nepodařilo a naopak trochu klidu vrátil Pasekářům druhým gólem Vašek Talaš.

Aktuálně tým figuruje s pětadvaceti body na devátém místě a chystá se na utkání v Újezdu.

Góly: Talaš 2, Zedník, Machů

Sestava: Švec – Krčmář, Josefík, Machů – Hanulík – Talaš (88. Ryška), Zedník, Kabourek, Langr, Vicherek (85. Krčma) – Štěpaník (81. Kopečný M.)