Jen čtyři minuty plus nastavení chyběly paseckému A-týmu k tomu, aby v prvním zápase Okresního přeboru dosáhl na body. Osmdesátá šestá minuta utkání však přinesla klíčový okamžik, který na Mladcové rozhodl o vítězství Březnice 2:1. Na hrací plochu přivedl žluto-modré nový kapitán Jan Šoula. V domácích dresech nastoupili také tři nováčci v týmu: stopeři Martin Josefík s Pavlem Kolaříkem a levé křídlo Petr Žůrek.

Pasekáři už od 8. minuty vedli po gólu Denise Zedníka a v prvních dvaceti minutách předváděli dobrý výkon, díky kterému byli možná i o chlup lepší než soupeř. Poté však začali ztrácet tempo a ve 26. minutě dovolili soupeři srovnat dorážkou do odkryté brány. Krátce před poločasem  navíc domácí přišli o jednoho ze svých stoperů, navrátilce Martina Josefíka, který ze hřiště odkulhal s poraněným stehnem.

Ve druhém poločase se do více střeleckých příležitostí probíjeli hráči Březnice, avšak jejich pokusy ani jednou síť v domácí svatyni nerozvlnily. A to ani ve zmíněné 86. minutě, kdy se střela hostujícího Teplého odrazila od břevna do země a poté směrem od brány. Hrálo se dál a hlavní rozhodčí až po dlouhých vteřinách přerušil hru, aby na pokyn svého asistenta uznal vítězný gól. I přes napnutí všech zbývajících sil se rozezleným domácím v posledních minutách srovnat skóre nepodařilo, a tak zůstali prozatím bez bodu.

Příští neděli vyjíždějí Pasekáři ke slovenským hranicím do Nedašovy Lhoty. Zápas odehrají od 17:30 hodin.

Gól: Zedník

Sestava: Švec – Pecník, Kolařík, Josefík (44. Kopečný M.), Šoula – Žůrek, Štěpánek, Kabourek, Machů – Zedník, Talaš / Ryška, Rudecký