V neděli 22. ledna se naší fotbaloví benjamínci narození 2010/2011 zúčastnili turnaje v Rožnově pod Radhoštěm, kde se setkali s dalšími fotbalovými týmy. Turnaje se zúčasnilo 8 mužstev, které byly rozděleny do 2 skupin, kde první 2 mužstva s nejvíce body z obou skupin postupovala do skupiny o vítězství, zbylé týmy hrály skupinu o umístění.

Benjamínciimage7

Naši kluci vstoupili do turnaje s týmem z Valašské Bystřice. Kluci byli velmi natěšení a nemohli se dočkat až turnaj začne. A to se projevilo hned na začátku utkání, kdy jsme inkasovali branku velice rychle. Po inkasovaném gólu jsme začali přebírat otěže utkání a kluci si začali více a více věřit a postupně jsme vstřelili dvě branky a vyhráli úvodní utkání 2:1.

Hned po skončení prvního utkání jsme nastoupili proti týmu z Vigantic. Zde jsme v utkání byli velmi dominantní, kluci byli velmi šikovní a jejich sebevědomí stoupalo. Kluci předváděli velmi pohledný fotbal jak individuálními, tak týmovými akcemi a nakonec zvítězili v poměru 4:0.

Po dvouzápasovém odpočinku kluci nastoupili k poslednímu utkání proti týmu Zašové. Soupeře jsme přehráli hlavně individuálním výkonem, kde kluci předváděli velmi pěkné souboje 1vs1 i 1vs2. Bylo velmi potěšující sledovat kluky jak předvádí svoji techniku kliček. Radost sledovat! Po tomhle individuálním výkonu jsme vyhráli 6:1. 

IMG_20170122_094052 IMG_20170122_094003

Po skončení základní skupiny jsme postupovali z 1. místa a do skupiny jsme si přinášeli 3 body za vítezství 6:1 nad týmem Zašové, kteří postoupili s námi. Ve skupině o vítězství jsme měli odehrát dva zápasy.

K prvnímu utkání jsme nastoupili proti týmu z Nového Jíčína. Kluci do tohoto utkání vletěli jako uragán a hned po rozehrání soupeři vstřelili gól a hned po další rozehrávce to bylo už o dvě branky. Soupeř se z toho už nevzpamatoval a nakonec po velmi ofenzivním výkonu kluci zvítězili v poměru 4:1.

Po úvodním vítězství  skupiny o vítězství jsme nastupovali k utkání proti týmu z Valašského Meziříčí, které mělo rozhodnout o vítězi turnaje. Naši kluci vstoupily do utkání velmi dobře a soupeře zatlačili k bráně a vstřelená branka na sebe nenechala dlouho čekat. I ve zbytku zápasu se kluci snažili o vstřelení branky, ale bohužel nás zastavovala konstrukce brány a tak nás dvakrát soupeř potrestal z rychlých protiútoků ke kterým jsme je pouštěli. Nakonec i když se kluci velmi snažili, tak po statečném výkonu prohrály 1:2.

IMG_20170122_094315 IMG_20170122_094045

Skupina byla velmi vyrovnaná a o vítězství nakonec rozhodovalo skóre, které hrálo pro nás a proto, i když jsme poslední utkání prohráli, tak se nakonec klub SK Zlín 1931 stal vítězem turnaje v Rožnově pod Radhoštěm.

Celkový souhrn našeho týmu v turnaji: Naši kluci byli ve většině  zápasů, které odehráli lepším týmem hlavně po individuální stránce. Klukům nedělal problém obejít hráče 1vs1, ale i ve většině případech si poradili 1vs2, a v některých případech si poradili i proti třem protihráčům bezproblémově. Celkový dojem byl velmi pozitivní a jde vidět u všech kluků, že se od začátku září velmi zlepšili. Nás trenéry tohle velmi těší.IMG_20170122_094221

Konečné pořadí turnaje 

 1. Sk Zlín 1931
 2. Valašské Meziříčí
 3. Zašová
 4. Nový Jíčín
 5. Rožnov pod Radhoštěm
 6. Valašská Bystřice
 7. Vigantice
 8. Dolní Bečva

Náš tým se účastnil turnaje ve složení:  Hráči – Adam ČÍŽEK, Vojta BARTOŠÁK, Jan ŠTRUNC,  Metoděj NEVÍDAL,  Lukáš RICHTER,  Maryáš NOVÁK,  Tomáš VRLA, Viktor Krajča, Vojtěch Navrátil, Adam Kadlčák     Trenéři: Richard Červenka, Markéta Červenková

Střelci branek na turnaji

 • Adam Kadlčák – 7 branek
 • Vojta BARTOŠÁK – 3 branky
 • Adam ČÍŽEK – 3 branky
 • Tomáš VRLA – 2 branky
 • Vojtěch Navrátil – 1 branka
 • Lukáš RICHTER – 1 branka

Všem klukům co se zúčastnili turnaje moc děkuji za předvedenou hru a bojovnost. Byli jste všichni úžasní a velmi jste mě překvapili a potěšili.

A na závěr bych moc rád poděkoval rodičům, že podporovali nejen svoje ratolesti, ale celý tým. Moc děkujeme.

Comments

0