Snad nejdůležitější utkání sezóny mají za sebou hráči paseckého A-týmu. V souboji prvního s druhým nastoupili v neděli na hřišti úhlavního soka 1. FC Neubuz. Oba týmy v tabulce dělily dva body. Na podzim jejich klání rozsoudily až penalty, po kterých tým SK Zlín 1931 zvítězil 3:2.

Tentokrát mužstva nastoupila za velkolepé divácké účasti na malém travnatém hřišti v Neubuzi. Při nástupu k utkání předvedli fanoušci hostů velkolepé přivítání s konfetami, takže domácí pořadatelé měli hned na úvod o práci postaráno. Hra byla od začátku atraktivní, ovšem zprvu nic nenasvědčovalo tomu, k jakému výsledku se schyluje. Do slibných šancí se dostal Vašek Talaš a Radek Machů, ty ale gólem neskončily. Postupně se projevila lepší připravenost a průbojnost hráčů z Pasek. První gól vsítil Vašek Talaš hlavou z půlmetrové vzdálenosti poté, co Radek Machů překopl míč přes vybíhajícího gólmana.

Hostující hráče to nakoplo a začali soupeře jasně přehrávat. Zejména ve středu hřiště měli navrch. Projevilo se to množstvím faulů v podání domácích, za které viděli žlutou kartu. Jeden dokonce uviděl dvě, a tak musel ze hřiště. Druhou branku přidal výstavní trefou z přímého kopu kapitán Jarda Štěpánek. Poločasové skóre bylo 3:0 pro hosty. Po úniku Talaše po levé straně dostal míč na stříbrném podnose před prázdnou brankou Denis Zedník. Domácí brankář se mimo to zaskvěl při zastavení dvou úniků Zedníka a Talaše, kterým se vrhnul pod nohy. Hosté v prvním poločase zahrozili vážněji jen dvakrát. Nepříjemnou střelu zevnitř velkého vápna vyrazil brankář Jan Švec a obránci už míč uklidili, přímý kop z dvaceti metrů přes zeď pak gólman skryl do náruče.

Do druhého poločasu Pasekáři nastoupili s cílem neztratit náskok a pokud možno, ještě skóre vylepšit. Kance po celý poločas nepustili do vážnějších šancí, které by skončily střelou na branku. Spousta akcí končila na hostujících obráncích. Gólově se postupně prosadil Machů, který zužitkoval přízemní centr Šnorchla. Střelu Štěpánka ze vzdálenosti penalty pohotově vyrazil mimo branku brankář kanců. Podruhé se trefil Zedník po rychlém přechodu z obrany do útoku. Třetí bravurní práci jeden na jednoho krátce na to předvedl domácí gólman proti hostujícímu kapitánovi. Tečku za utkáním udělal v poslední minutě nejstarší hráč na hřišti Vraťa Zahradníček.

Závěrečný hvizd rozhodčího spustil velké oslavy hráčů a fanoušků SK Zlín 1931, kteří si snad už postup zpět do III. třídy nenechají uniknout. Při aktuální bodové konstelaci mohou ztratit až pět bodů a stále skončit první.

Góly: Talaš, Štěpánek, Zedník 2x, Machů, Zahradníček

Sestava: Švec – Pecník (80. Kopečný), Tuna, Krčmář, Jermakov (85. Slovák) – Zedník, Langr, Kabourek, Štěpánek, Machů – Talaš (87. Zahradníček) / Ryška