Po skončení podzimní mistrovské sezóny starších přípravek si někteří hráči ročníku 2004 přidali zápasovou nálož a dostali příležitost se ukázat v Krajské soutěži mladších žáků.

V této žákovské soutěži kluci nastoupili v sobotu  1. listopadu proti soupeři z Vlachovic. Vyhráli 8:2 a o týden později zaslouženě porazili také Horní Bečvu 6:2.

Je třeba dodat, že kluci hráli proti mužstvům, která byla o jeden nebo dokonce o dva roky starší. Přesto ukázali své fotbalové přednosti a v obou utkáních přispěli notnou dávkou k plnému zisku šesti bodů. Navíc se hráči ročníku 2004 prezentovali výbornými výkony.

Z celkového hopočtu čtrnácti vstřelených branek se gólově podíleli na plné polovině, tedy sedmi trefách! Třikrát skóroval Marek Švach, další tři trefy přidal Jakub Hlavňovský a jednou se trefil David Šťastný.

V obou utkáních dále výborně zachytala 2004ka Jan Bahula a v obraně podali spolehlivé a výborné výkony Lukáš Cetkovský a Adam Lukovský.

Kluci si zaslouží uznání a obrovskou pochvalu! Ukázali cestu dalším adeptům ročníku 2004 a výhledově i mladším ročníkům přípravek.

Comments

0