I tento rok se po loňské úspěšné premiéře vydají Pasekáři v klubových barvách do zlínského promájového průvodu. Tradiční přehlídku spolků z krajského města a okolí si nejen nechtějí nechat ujít, ale zároveň se pokusí zvýšit počet členů své skupiny proti loňsku. Tehdy pasecké popěvky a pokřiky zněly z hrdel asi čtyřicítky paseckých příznivců a hráčů, včetně těch nejmenších.

Zváni do skupiny SK Zlín 1931 jsou všichni, kdo chtějí klub reprezentovat v ulicích Zlína před zraky tisíců diváků, nehledě na věk, pohlaví nebo znalost pokřiků a písní. Sraz účastníků je 1. května od 12:30 hodin v ulicích pod budovou krajského úřadu (zlínský mrakodrap). Přesné místo závisí na tom, kam naši skupinu zařadí pořadatelé. Průvod vychází ve 13 hodin od 21. budovy přes autobusové nádraží k náměstí Míru, kde končí zhruba po 30 až 45 minutách.

Ve výbavě účastníka by nemělo chybět pasecké oblečení, šála, vlajka, buben nebo jiné typicky pasecké vybavení. Přidat se můžete také k naší události na facebooku SK Zlín 1931 podruhé v průvodu.

Připomeňte si také, jak jsme se v Prvomájovém průvodu představili minulý rok.

Comments

0