Nejzkušenější člen základní sestavy nastupuje zpravidla na pravé záloze, občas jako pravý obránce. Stále si zachovává poměrně dobrou rychlost a dokáže si poradit i s výrazně mladšími soupeři. O své fotbalové zkušenosti z Pasek i z jiných působišť se při každé příležitosti rád dělí se svým okolím výprávěním ala „to bylo tenkrát“. S pěti vstřelenými góly se sice nejlepším střelcem týmu nestal, stejný počet obdržených žlutých karet z něj však udělal největšího hříšníka A-týmu.

Jak se ti líbí tvá pozice „největšího hříšníka“ týmu?

Líbí, nelíbí… Když jdeš po balónu, tak se moc nerozhlížíš. Takže čtyři byly za nešikovnost a jedna za řeči.

Co bys vybral jako dosavadní NEJ své fotbalové kariéry?

Moje kariéra se skláda ze spousty „pidiúspěchů“, takže kromě nej trofeje, kterou jsme dostali od fanoušků, rád vzpomínam na dobu v dorostu, kdy mě můj taťka, pan Kadubec (trenér dorostu) a vlastně i další ani moc nechválili, ale já jsem na nich viděl, že jsou se mnou spokojení.

S jakými cíli míříš „zpět“ do III. třídy?

Minimálně na bednu, maximálně… kdo ví?

Co podle tebe náš tým teď nejvíc potřebuje?

Náš tým potřebuje omladit, čili získat někoho pod třicet let, a posílit na pozici stopera. A náš klub potřebuje zázemí.

Jaké máš plány na léto?

S Katkou a dětma jedeme na raftu sjíždět Vltavu, potom s několika rodinami máme objednanou chatu na Šumavě. Pak je tam týden na chatě na Portáši a doufám, že by mohl vyjít víkend s podobně starými trampy, jako jsem já, na Mušově, nebo v Senci.

Comments

0