Založník Libor Juruška působí na Pasekách od roku 2013. Ačkoli rád podniká útočné výpady, dva roky se mu nepodařilo v soutěžním utkání vstřelit gól. To se v neděli změnilo. Libor proti Vlčkové dal hned dvě branky a zapojil při tom i svou pečlivě (?) načesanou patku.

Jak se ti hraje v zápasech s nepoměrně slabším soupeřem jako v neděli?

V zápasech se slabšími soupeři je to vždy o tom, soupeře nepodcenit a vstřelit pokud možno rychlý gól a potom hru kontrolovat. To se nám v neděli povedlo a hru jsme naprosto ovládli. Mně osobně se hrálo skvěle. Měl jsem od kluků hodně balónů a dvakrát se mi podařilo skórovat, což je super!

Vlčkové jsi dal hned dva góly a byly to tvé první v sezóně. Jak moc jsi rád, že jsi zlomil prokletí?

Ano, byly to moje vůbec první góly v mistráku za Paseky. Za góly do sítě Vlčkové jsem moc rád a doufám, že se mi v nejbližší době podaří svůj gólový účet rozšířit.

Limituje tě při hře nějak tvá ortéza?

Při hře ji až tolik nevnímám. Mám ji hlavně proto, abych předešel dalším zraněním kolene. Co si budeme povídat, ve čtvrté třídě se v rukavičkách opravdu nerhaje.

Vyhovuje ti post na levé záloze?

Na levém okraji zálohy se mi hraje dobře, ale dokážu odehrát zápas bez větších problémů i napravo. Ale levou stranu preferuji.

Kolik času strávíš před zápasem u zrcadla?

Tahle otázka mě teda pobavila. Kluci si ze mě utahují, že jsem jako Cristiano Ronaldo, takovej šamponek. Ale tak tomu není. U zrcadla je to raz dva, víc než pět minut tam netrávím. Před zápasem se raději soustředím na to, abych podal dobrý výkon a nahecoval se s klukama k dobrému výkonu.

Comments

4