SK Zlín 1931 zve všechny své členy a příznivce k účasti na Prvomájovém průvodu Zlínem, který se uskuteční v pondělí 1. května od 13 hodin. Sraz všech účastníků je ve 12:00 na seřadišti po 21. budovou areálu Svitu. Průvod různých zlínských spolků, klubů a firem projde východní částí továrního areálu, dále přes autobusové nádraží, ulicemi Bartošova a Soudní až na náměstí Míru, kde se celé odpoledne budou konat vystoupení. Tam se také naše skupina rozpustí.

Oblečte klubové barvy, vezměte s sebou šály, vlajky a jiné propriety a připravte si hlasivky, protože chceme být slyšet!

Hlavním koordinátorem za klub je brankář A-týmu Honza Švec:

„Milé Pasekářky, milí Pasekáři, hráčky, hráči, fanynky, fanoušci, rodiče, trenéři, členové vedení,

doufám, že už se všichni tak jako já těšíte na pondělí a na to, jak spolu předvedeme Zlínu ducha a kondici našeho klubu. Napříč kategoriemi, v klubových barvách, s chorály a pokřiky na rtech. Po dvou, po čtyřech (klidně vemte psa), o holi i v kočárku. Věřím v hojnou účast a v to, že si to všichni užijeme i jako netradiční procházku městem.

Dejte prosím vědět, jestli se zúčastníte s námi, nejen tady na události, ale i mimo síť, s lidmi, kteří váhají nebo o akci neví. Vemte s sebou kamarády, kteří by chtěli jít s námi.

Máte otázky či návrhy? Pište na mail skzlin1931@gmail.com nebo si mě odchyťte v pátek v podvečer na Pasekách nebo v neděli odpoledne na zápase.

Těším se. Ať žije klub!“

Další informace najdete na FB průvodu: https://www.facebook.com/PrvniMajVeZline

nebo na webu události: http://1majvezline.cz/

Comments

0