Ani napopáté nenašli hráči paseckého áčka přemožitele. V neděli opět kvůli změně pořadatelství hostovali ve Fryštáku a odvezli si vítězství 3:1. Stále tak bojují o čelo tabulky, ve které okupují průběžnou třetí příčku, jen o skóre za Kostelcem a Loukami.

Fryštácké béčko bylo pro Pasečany důstojným soupeřem, a tak se modrožlutí na své vítězství hodně nadřeli. V prvním poločase proti nim byl i silný protivítr. Přesto se hráčům ze Zlína podařilo v 16. minutě zásluhou Aleše Langra otevřít skóre. Domácí brankář nezkrotil v náruči dlouhý míč a vytáhlý střeďák už měl při dorážce relativně snadnou pozici. Po mnoha neproměněných šaních na obou stranách bylo poločasové skóre 1:0 z pohledu Pasek.

Dvojnásobné vedení zařídil hbitý Radek Machů, který po povedené kombinační akci usměrnil míč kolem vybíhajícího brankáře do sítě domácích. To bylo v 65. minutě. O čtyři minuty později domácí snížili z přímého kopu z dvaceti metrů. Exekutor kopu v bílém dresu přestřelil pětičlennou zeď nastavenou o tři domácí hráče a zamířil pod břevno.

S tím se ale Pasekáři nesmířili a zásluhou Vaška Talaše opět odskočili na rozdíl dvou branek. Závěr nervózního utkání s mnoha žlutými kartami hosté zvládli uhrát a ubránit vítězství. Posledních pět minut si zahrál i pravý bek Jan Šoula, který naposledy nastoupil 19. dubna 2014 na Hvozdné, kde si poranil koleno.

Branky: Langr, Machů, Talaš

Sestava: Švec – Jermakov, Pagáč, Tuna, Kopečný T. (85. Šoula) – Zedník, Langr, Kabourek, Štěpánek, Machů – Talaš (75. Slovák) / Ryška, Zahradníček