Reparát nevyšel. Po podzimním debaklu 0:6 v Luhačovicích tentokrát Pasekáři na Vršavě podlehli lázeňské rezervě 2:5. Ještě za stavu 2:3 však chybělo málo a vše mohlo být jinak.

O první gól zápasu se v šesté minutě postaral luhačovický Jaroslav Kryšpín, který se ve vápně obtočil kolem dvou hráčů a levačkou poslal míč k zadní tyči. Zanedlouho se hosté dostali k další tutovce, tentokrát se ovšem zaskvěl v bráně Jan Švec, jenž skokem vyrazil ránu soupeře z bezprostřední blízkosti.

Domácí v oranžových dresech byli v útoku aktivnější než v předchozích zápasech a po pohledné akci srovnal hlavičkou osamocený Aleš Langr. To bylo ve 23. minutě. Jedenáct minut nato se hosté prokombinovali z pravé strany až před branku a Jan Jelínek měl snadnou práci poslat míč opět k levé tyči. Za další tři minuty se navíc výstavní ranou k pravé šibenici prosadil podruhé Kryšpín a žluto-modří byli na koni.

Do druhého poločasu vstoupili Pasekáři vzorově, neboť už po třech minutách zavedl míč až před brankoviště Denis Zedník a vybídl ke skórování před prázdnou bránou Langra – 2:3. To domácí nakoplo a vytvořili si ještě další dvě nadějné příležitosti. Hlavičku Pavla Jurčíka i ránu Denise Zedníka ovšem dobře pokryl brankář Michal Švec, bratr domácí jedničky. V 72. minutě se k dlouhému nákopu dostal hostující Jan Zámorský, který z hranice ofsajdu utekl obraně Pasek, ve vápně obešel brankáře a zvýšil na 4:2 pro Luhačovice. Stejný hráč zabil i poslední hřebík do pasecké rakve za další čtyři minuty. Kryšpýn zblokoval váhavou rozehrávku brankáře a přihrál spoluhráči na druhý gól.

Po dvaceti kolech figurují hráči SK Zlín 1931 na devátém místě s náskokem pouhého bodu na desátou Nedašovu Lhotu a dvou na jedenáctou Rokytnici. Osmá Mladcová B jim uniká už o osm bodů. V příštím zápase vyzvou Pasekáři Návojnou, kde se budou snažit využít výsledkovou mizérii soupeře z páté příčky.

Góly: Langr 2x

Sestava: Švec – Pecník (85. Ryška), Krčmář, Kabourek, Machů – Jurčík (76. Josefík), Štěpánek, Zedník, Langr, Vicherek – Talaš (46. Kopečný)