Starší přípravka v Okresní soutěži hostila ve čtvrtek odpoledne FC Malenovice. V gólově bohatém utkání se domácím hráčům podařilo zvítězit 8:4. Domácí mix 2004ek a 2005ek odehrál solidní utkání. Houževnatý soupeř z Malenovic se ukázal ve velmi dobrém světle a na Pasekách předvedl kvalitní výkon. Naši hráči však své utkání měli pod kontrolou a nedopustili žádné drama. Do konce soutěže zbývají čtyři kola, ve kterých se rozhodne mezi SK Zlín 1931 a TJ Sokol Halenkovice o celkovém vítězi Okresní soutěže 2014/2015.

„Chytili jsme úvod utkání, ve kterém jsme dokázali třikrát skórovat, a mohli jsme tak utkání kontrolovat. Děti nadále pokračovaly v uvolněném a pěkném výkonu. V posledních čtyřech kolech dostanou prostor v rámci okresu další adepti dresu SK Zlín 1931,“ upozornil trenér Michal Hlavňovský.

Branky: Krepl 2, Nikolov 2, Navrátil 2, Lukovský, Hanák

Asistence: Nikolov 2, Navrátil 2, Hanák, Vlk, Lukovský, Martáková

Sestava SK Zlín 1931: Bahula – Čapka, Vlk, Nikolov, Zajíc – Lukovský, Murka – Krepl, Martáková, Navrátil, Hanák

Mladší přípravka se střetla se stejným soupeřem. Bylo to gólově velmi bohaté střetnutí dvou velmi zdatných týmů, ve kterých se ve výborném světle ukázalo nemálo dětí. Některé individuální výkony byly opravdu výborné. Zejména pětigólový Adam Šiftař ukázal nesporné pohybové a fotbalově technické dovednosti.

„Pěkný zápas s gólovou přestřelkou v náš prospěch. Deset vstřelených branek vždy potěší a děti si zaslouží pochvalu,“ uvedl trenér Michal Tuna.

Branky: Šiftař 5, Kuneta 2, Kirschner 2, Králík

Sestava: Pelíšek – Šiftař, Dalajka, Kuneta, Králík, Čapka, Kirschner, Mezík

Comments

0