V šestém kole čekal na mužstvo SK Zlín soupeř z Mysločovic, před kterým se měli žluto-modří obzvláště na pozoru. Do souboje se druhým týmem tabulky domácí vstupovali s respektem, avšak první půlhodina zápasu překvapila snad všechny aktéry zápasu. Pasekáři se ujali vedení už v první minutě, kdy se po opatrném rozehrávání v zadních řadách a následném nákopu dostal k míči Jaroslav Štěpánek, jenž utekl obráncům a vypíchl míč i brankáři, načež míč poslal do prázdné brány. Domácí to nažhavilo a v dalších minutách si vytvořili několik šancí. Zahrozit dokázali i hosté, avšak samostatný únik a dvě hlavičky po rohových kopech skončily v rukou brankáře Švece.

Druhá radost pro pasecké hráče a fanoušky přišla ve 28. minutě po signálu z přímého kopu. Všechno, co mu stálo v cestě, propálil Denis Zedník. Za další čtyři minuty se o gólovou parádu postaral opět Štěpánek, jenž ze třiceti metrů trefil levačkou volej a z vysokého nákopu byl krásný gól od břevna.

Vše z pohledu domácích vypadalo idylicky, poté se však obraz hry změnil. V obraně se kupily chyby, které vyústily nejprve ve 38. minutě ke snížení a ve 41. ke kontaktnímu gólu. O poločase tak nebylo o ničem rozhodnuto.

Zkraje druhé půle si vybral slabší chvilku domácí brankář, když při rozehrávce nakopl krtka a poslal soupeře do brejku, který skončil vyrovnáním. Dále se hrálo nahoru dolů, až přišla 65. minuta a gólový úspěch Ondřeje Štěpaníka, který špičkou ve skluzu vrátil Pasekářům vedení. O tři minuty později se po centru z levé strany postaral o dvougólový rozdíl Lukáš Hanulík. Drama však pokračovalo a hosté se nedali. 80. minuta přinesla opět kontaktní gól, a to z penalty. O chvíli později mohlo být vyrovnáno, to by ovšem mysločovický střelec musel z malého vápna trefit zcela odkrytou bránu.

Branek mohlo v tomto utkání padnout i dvakrát více než konečných devět. Pasekáři ale vyhráli 5:4 a po šestém kole figurují na čtvrtém místě o skóre za svým nedělním soupeřem. Následující zápas sehrají v neděli 18. září od 10:15 v Luhačovicích proti tamnímu B-týmu.

Góly: Štěpánek 2x, Zedník, Hanulík, Štěpaník

Sestava: Švec – Kolařík, Pagáč, Hanulík (78. Kopečný M.), Šoula – Zedník (90. Ryška), Štěpánek, Kabourek, Kostka (65. Rudecký), Machů – Štěpaník