Správce s iniciály JJ už znáte z několika příspěvků na facebookové stránce SKZ1931. Kdo ale je tento devítigólový útočník přetavený v krajního obránce? Jirka Jermakov, jeden z nejmladších hráčů A-týmu, se minulý týden stal druhým editorem tohoto webu a na starost bude mít především kategorii přípravky.

V uplynulém ročníku jsi hrál nejprve v útoku potom v defenzivě. Jak se ti změna pozic zamlouvala?

Byl to pro mě docela šok, když mi Tunys na konci podzimu sdělil, že mě chce zkusit postavit na kraj obrany. Přiznám se, že ani teď, po půlce sezóny strávené v obraně, se s tím nemůžu smířit.

Je pro tebe devět vstřelených gólů hodně, dost, nebo málo?

Osm gólu vstřelených na podzim bylo docela příjemných, když jsem za Denisem a Aldou, kteří jsou daleko lepšími střelci, zaostával jen o tři góly.

Na čem bys chtěl zapracovat u sebe po fotbalové stránce?

Rozhodně na práci s míčem. To je má slabina. Vedle Jardy nebo Denise se pak člověk cítí na hřišti jako žáček. A jelikož se nechci vzdát útočení, tak na fyzičce.

Jak bys chtěl pomoct paseckému webu?

Spravuji už nějakou dobu stránky Pasek na Facebooku, psávám reporty, a tak když mi Švíco tuto možnost nabídl, rád jsem přijal. Snad budou ostatní s mou prací spokojení.

Co plánuješ na léto?

Na léto určitě aspoň chvíli relax a kopačky schovat do botníku. Věnovat se přítelkyni a ke konci července opět naplno začít makat, ať zkusíme postoupit dva roky po sobě!

Comments

5