Miniturnaj předpřípravek, tedy ročníků 2008–2009, se v sobotu uskutečnil za účasti tří týmu SK Zlín 1931 a FK Štípa na hřišti na Pasekách. Šlo především o zábavu a odpoledne strávené sportem, výsledky byly vedlejší. Přesto však jejich výpis předkládáme níže:


Modrá – Bílá 2:0
Žlutá – Štípa 4:1
Štípa – Modrá 0:3
Bílá – Žlutá 2:5
Bílá – Štípa 5:1
Modrá – Žlutá 2:1

Tabulka:
1. Modrá 7:1 9
2. Žlutá 10:5 6
3. Bílá 7:8 3
4. Štípa 2:12 0

Sestavy a góly:
Modrá: Hochmajer 3, Fabián Martin 2, Navrátil 1, Hlavňovský 1, Fabián Vojtěch, Galandr, Vinter, Pelíšek

Bílá: Psota  2, Kubečka 2, Kudláček 1, Němec 1, Koláček 1, Trochta, Srcháček, Křen

Žlutá: Mezík 10, Smetana, Mikel, Červinka, Gonda, Zábojník, Hlobil, Brabec

„Musím pochválit všechny kluky do jednoho. Vzali to hodně prestižně a zápasy měly skvělou uroveň! Ukázala se síla ročníku 2008 doplněná několika hráči 2009. Všechny tři námi složené týmy dokázaly porazit i soupeře z FK Štípa, jemuž bych tímto chtěl poděkovat za účast na miniturnaji. Bylo to příjemné sobotní odpoledne završené doprovodem vybraných dětí hráči áčka při nástupu k jejich mistrovskému utkání. To byl pro všechny zúčastněné i přes počínající déšť skvělý zážitek!“ popsal trenér Tomáš Hochmajer.

Benjaminci (ročníky 2009 a 2010) se v sobotním odpoledni poprvé v životě představili před svými rodiči, příbuznými a početnou diváckou kulisou v ostrém utkání v rámci předzápasu mužů SK Zlín 1931.

Děti své první utkání v životě perfektně zvládly, s obrovskou touhou a zaujetím běhaly, vrhaly se do každé možnosti zmocnit se míče a bonusem navíc byla spousta vstřelených branek. Celkem jich v tomto miniutkání padlo čtrnáct. Zasloužené ovace po utkání a uznání sklidily všichni zúčastnění hráči tohoto miniboje.

Hráčem utkání byla vyhlášena 2010ka Adam Kadlčák, autor tří branek, jenž se nejen  střelecky prosazoval, ale předvedl i fantastické zákroky jako brankář.

Sestava Žlutá: Ščuglík Patrik, Polášek Jan, Drábek Tomáš, Orsava Šimon, Točev Filip, Navrátil Vojtěch, Vašica Adam, Pompa Lukáš

Sestava Modrá: Křen Jakub, Marták Jan, Kadlčák Adam, Mikel Ondřej, Lošák Miroslav, Krajčová Andrea, Juřena Vojtěch, Krajča Viktor

„Předzápasy všech ročníků 2008 až 2010 dopadly skvěle. Všechny děti rádi pochválíme. Poděkování za tohle výborné odpoledne, ketré patřilo i našim mužům k zaslouženému postupu o soutěž výš, patří zejména trenérům, kteří se podíleli na organizaci programu. Dále rodičům a příbuzným za skvělé povzbuzování a podporu všech dětí a samozřejmě malým aktérům, kteří nám ukázali zápal pro hru a velmi krásné fotbalové momenty,“ sdělil  sportovní manažer Michal Hlavňovský.

Přípravka miniturnaj

Fotogalerie

Comments

4