V desátém kole Krajské soutěže starších přípravek přijel na Paseky tradiční valašský soupeř ze Slavičína. Všechna čtyři minihřiště naše „U11–U10“ zvládla a po utkáních byla vidět spokojenost jak na dětech, tak i jejich rodičích a příznivcích. Soupeře celkem přestříleli v poměru 23:7.

Hřiště 1: SK Zlín 1931 „U11“ – FC TVD Slavičín 16:5 (8:0, 8:5)

2004ky opět ve velmi promíchané sestavě, ale posílené o Matěje Slouka obě utkání zvádly. Hlavně v prvním miniutkání naše naděje dominovaly a soupeři nedovolily prakticky nic. Druhý zápas byl vyrovnanější jen díky tomu, že závěr utkání hráči trošku podcenili a jejich koncentrace nebyla již na takové výši. Elementem obou miniutkání byl výborně zakončující Matěj Slouk, autor devíti branek.

„Snaha o kombinaci a technickou hru byla u našich hráčů zjevná. Je dobře, že dostávají příležitost další hráči kádru 2004ek. Nicméně přítomnost a pomoc hráče Slouka, který již nastupuje za žáky, vlila ostatním do krve více jistoty a sebevědomí. S počtem vstřelených branek můžeme být spokojeni,“ pochválil své svěřence trenér Pavel Žalek.

Branky: Slouk 9, Lukovský 3, Krepl 2, Martáková, Vlk

Asistence: Murka 3, Martáková 3, Lukovský 3, Slouk 2, Vlk 2, Kupčík , Krepl, Bahula

Sestava 2004 „U11“: Bahula – Lukovský, Murka, Kupčík – Slouk – Krepl, Martáková, Vlk

Hřiště 2: SK Zlín 1931 „U10“ – FC TVD Slavičín 7:2 (4:1, 3:1)

Sestava 2005ek byla, až na Martinka, kompletní a mužstvo ukázalo velmi solidní výkon. Obě miniutkání se výsledkově i herně velmi podobala. Pouze dvě obdržené branky jsou velmi dobrou vizitkou a znakem výrazně zlepšeného přístupu i ke svým povinnostem směrem k vlastní brance. Útočné kvality opět prokázal Tadeáš Kowalczyk, autor tří branek, a zdatně mu sekundoval Filip Navrátil, který taky dokázal třikrá skórovat. Opět výborný byl v brance Mikuláš Pospíšilík.

„Proti zdravě agresivně hrajícímu soupeři jsme předvedli velmi dobré výkony, které nám dodají energii a chuť do dalších utkání a tréninků. Individuální výkony některých hráčů byli velmi dobré, ale celý tým si zaslouží pochvalu za dnešní představení,“ podotkl trenér Jaroslav Švach.

Branky: Kowalczyk 3, Navrátil 3, Zajíc

Asistence: Kowalczyk 2, Korvasová, Navrátil, Mihal, Hanák, Nikolov

Sestava 2005 „10“: Pospíšilík – Zajíc, Nikolov, Pavel, Lazúr – Kowalczyk – Navrátil, Mihal, Hanák, Korvasová

Mladší přípravka „U9 – U8“ si zahrála proti svým vrstevníkům ze Slavičína také. Nemilým překvapením bylo to, že soupeř přivezl málo dětí, a tak se utkání nemohla odehrát na obvyklých dvou plochách, ale pouze na jednom hřišti. I tak si v zápase zahrála celá soupiska mladší přípravky 2006/2007.

„První skupina hráčů odehrála velmi povedené utkání a gólově odskočila svému soupeři. Druhá skupina dětí nemá takovou zkušenost, ale i tak snaha byla enormní a všechny děti si zaslouží pochvalu za své výkony,“ nehledal rozdíly kouč Michal Tuna.

 Branky:  Šiftař 3, Dalajka, Kuneta, Králík, Mezík

 Sestava SK Zlín „U9 – U8“: Huňa – Havrlantová, Holíková, Horňáková, Lusková, Černochová, Florešová, Šiftař, Dalajka, Kuneta, Králík, Hlaváček, Havrlant, Héč, Kirschner, Růžička, Staněk, Mezík

Comments

3