Okresní soutěž starších přípravek se dostává do plných obrátek. Ve třináctém kole opět ve velmi omlazené sestavě narazily naše děti v domácím prostředí na velmi fyzicky zdatného soupeře z Tlumačova.

Po počátečním ostychu se mladí hráči dostali velmi rychle do tempa a po pěkných kolmých akcích se gólově prosazovali. První poločas tak dodal klid domácím a v tom druhém děti předvedly pěkný uvolněný fotbal. Po poločase vedli mladí Pasekáři 5:2, na konci zápasu na pomyslné tabuli svítilo skóre 9:4 ve prospěch domácích.

V této soutěži, která je stále ještě určená pro ročník 2004 a mladší, budou stále více dostávat příležitost děti ročníku 2005 i perspektivní děti ročníku 2006. Své premiéry v této soutěži si odehráli: 2005ka Otto Lazúr, který navíc vstřelil svou první mistrovskou branku, dále 2006ka Tomáš Kuneta a dokonce i 2007ka Samuel Kirschner.

„Pochvala patří celému týmu, který pondělní utkání zvládl na jedničku. Oproti prvnímu jarnímu utkání došlo k výraznému zlepšení u všech dětí ve všech aspektech hry – hra jeden na jednoho, kombinace, individuální výkony a samotný přístup, chuť a nasazení byly v pořádku,“ konstatoval trenér Jaroslav Švach.

Rozhodčí: Vladimír Válek

Branky: Kowalczyk 5, Hanák 3, Lazúr 1

Asistence: Hanák 2, Navrátil 1, Kowalczyk 1, Kirschner 1, Kuneta 1